| | |

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Politikası

Kurumsal kimliğimizde çalışanlarımızın memnuniyeti ve bağlılığı önemli bir yer teşkil etmektedir. Çalışanlarımızın hastanemizde çalışmaktan gurur duyacakları, çalışanlarımıza huzurlu, güvenli ve mutlu oldukları bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için uluslararası ve güncel insan kaynakları araçlarını ve uygulamalarını hayata geçirerek Ordu İli'nde ve çevre illerde en çok tercih edilen hastane olmayı hedefliyoruz.


Eğitim ve Gelişim


Yıllık olarak eğitim ihtiyaçları belirlendikten sonra, hastanemizde çalışanlarımızın gelişimi için, mesleki, kişisel, oryantasyon ve yöneticilik eğitimlerini planlı bir şekilde verilmektedir. 2013 senesinde performans değerlendirme sürecini de faaliyete geçirmeyi planlıyoruz. 


Ücret ve Ek Olanaklar


Ücret ve Yan Haklar Ücret: Ücretlerimiz net üzerinden aylık olarak ödenmektedir.


Ulaşım: Çalışanlarımız için servis hizmetimiz yoktur. Gece nöbetlerinde ise nöbetçi personelin geliş ve gidişleri hastanemiz tarafından sağlanmaktadır.


Sağlık İndirimi: Çalışan personelimiz hastanemizdeki sağlık hizmetlerinden özel indirimler ile faydalanacaktır.


Yemek: Hastanemizde yemek servisimiz mevcuttur.


İzin: Personelimize çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, ölüm, evlilik ve doğum izni verilmektedir. Yıllık ücretli izinlerimiz ise; kıdemi 1 yıldan 5 yıla kadar (beşinci yıl dahil) olanlar için 14 iş günü, 5 yıldan fazla olanlar için 20 iş günü, 15 yıl ve daha fazla olanlar için 26 iş günüdür.