| | |

GENEL BİLGİLENDİRME

Çiçekleriniz
Canlı ve topraklı çiçekler taşıdıkları mikroorganizmalarla çeşitli enfeksiyonlara neden olabilirler. Taşıdıkları riskler nedeniyle, kalite standartları gereği odanıza kabul edilememektedir. Adınıza gelen çiçekler, zemin katta bulunan danışma görevlilerimiz tarafından teslim alınmakta ve gönderenin bilgileri size iletilmektedir. Bir günden fazla yatışlarda, çiçeklerinizin bozulma riskine karşı, taburculuk sürenizden önce teslim almanız önerilmektedir.


Güvenlik
Hastalarımızın ve çalışanlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması sağlıklarının korunması kadar önemsenmektedir. Güvenliğiniz için;

24 saat süresince, yeteri kadar özel güvenlik görevlisi ve 31 kamera ile 7 gün 24 saat izlem yapılmakta ve kaydedilmektedir. Özel eğitimden geçmiş güvenlik görevlilerimiz, gerekli durumlarda tüm çanta ve paketleri manuel ve dedektörlerle kontrol etme yetkisine sahiptir.


İbadethane
Hastanemizde hastalarımız ve ziyaretçilerinin dini vecibelerini yerine getirmek üzere kullanabilecekleri ibadethanemiz -1.katta bulunmaktadır.


Kat ve Temizlik Hizmetleri
Hastanemizde enfeksiyon kontrolüne verilen önem nedeniyle hijyen ve temizlik şartlarına en üst düzeyde önem verilmektedir. Tedaviniz süresince her gün, gerektiğinde günde birden fazla kat hizmetlisi, odanızı ve çevresini temiz tutmak amacıyla sizi ziyaret edeceklerdir.


İnternet Kullanımı
Hastanemizde kablosuz internet erişimi, TTNET WİFİ ile sağlanmaktadır. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir.


Yiyecek ve Diyet Hizmetlerimiz
Hastalarımız ve refakatçileri için yemek servisimiz;

· Sabah Kahvaltısı Servisi: 07.00
· Öğle yemeği servisi: 11.00
· Akşam yemeği: 17.00


Lohusa Şerbeti
Hastanemizde doğum yapan hastalarımıza Türk gelenek ve göreneklerinin önemli simgelerinden olan Lohusa Şerbeti, doğumun hemen ardından hastanemizin ikramı olarak, geleneksel sunumu ile odanıza getirilmektedir.